چهارشنبه 19 دی 1397کد مطلب: 4820

کاشان فردا ـ بخشی‌هایی یک منزل مسکونی در خیابان ۲۲ بهمن کاشان، شام‌گاه سه‌شنبه ۱۸ دی‌ماه ۹۷ در اثر انفجار ناشی از نشت گاز تخریب شد و ۲ نفر از ساکنین منزل در اثر سوختگی راهی بیمارستان شدند.

این منزل ۲ طبقه در ابتدای خیابان ۲۲ بهمن از سمت میدان شهید منتظری قرار دارد و انفجار حدود ساعت ۲۰ در طبقه دوم که مسکونی بود رخ داد. صدای انفجار تا شعاع ۳۰۰ متری شنیده شد و بلافاصله جمعی را به خیابان کشاند. طبقه هم‌کف این منزل مغازه است.

بر اثر این انفجار، در و پنجره‌های این منزل به بیرون پرتاب شد و شیشه‌های چند مغازه اطراف نیز بر اثر شدت انفجار شکست.

نیروی انتظامی، اورژانس، نیروهای فنی از آتش‌نشانی، شرکت برق، شرکت گاز، سازمان آب و شهرداری بلافاصله پس از انفجار در محل حادثه حاضر و تلاش‌های خود را برای مهار سامانه‌های خدماتی منطقه و جلوگیری از حوادث احتمالی آغاز کردند.

تردد در خیابان ۲۲ بهمن در محدوده حادثه در لحظات نخست رخداد، توسط پلیس مستقر، محدود و به کوچه‌ها و خیابان‌های اطراف هدایت می‌شد.

به گفته یکی از اهالی محل، گاز منطقه، صبح سه‌شنبه برای لحظاتی قطع بود.احتمال دارد شعله وسائل گازسوز در این زمان خاموش و باعث انفجار شده باشد. علت حادثه از سوی مراکز مسئول در حال بررسی است و هنوز اعلام نشده است.

ین سومین حادثه انفجار منزل بر اثر نشت گاز در این خیابان طی چند سال اخیر است. ۱۰ بهمن‌ماه ۹۱ در حادثه مشابهی یک منزل مسکونی در کوچه بلندیان به طور کامل ویران شد، و دو نفر جان خود را از دست دادند.

چندی بعد هم نشت گاز باعث انفجار و شکستن در و پنجره‌ها و تخریب بخشی از ساختمان یک خانه دو طبقه در کوچه درختی (یک کوچه پایین‌تر از کوچه حادثه دیشب) شد.انفجار یک منزل مسکونی در کاشان بر اثر نشت گاز انفجار یک منزل مسکونی در کاشان بر اثر نشت گاز

 

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.