دوشنبه 13 خرداد 1398کد مطلب: 9536

شهردار کاشان در نشست با سازمان‌های مردم‌نهاد:

سعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان در آیین سروش نوروزیکاشان  فردا – شهردار کاشان گفت: در حال حاضر شهرداری از سازمانی صرفا خدماتی به سازمانی که مجموعه‌ای از خدمات را ارایه می‌کند تبدیل شده است، بنابراین به یاری سازمان‌های مردم‌نهاد نیاز دارد.

به گزارش ایمنا، سعید ابریشمی‌راد در گردهمایی فعالان مشارکت اجتماعی این شهر با بیان این‌که مدیریت شهری و سازمان‌های مردم‌نهاد مکمل یکدیگر هستند، خاطرنشان کرد: NGOها پل ارتباطی میان مردم و مدیریت شهری هستند و بخشی از بار اجرایی دولت را نیز بر عهده دارند.

وی یادآور شد: این سازمان‌ها به واسطه ارتباط نزدیکی که با اقشار مختلف مردم دارند، می‌توانند به‌سادگی خواسته‌های مردم را به مدیران شهری منتقل کنند.

شهردار کاشان با بیان این‌که در این شهر هیچ ظرفیت اجتماعی قدرتمندتر، مهم‌تر و با نفوذتر از سازمان‌های مردم‌نهاد نیست، تأکید کرد: در حال حاضر شهرداری از سازمانی صرفا خدماتی به سازمانی که مجموعه‌ای از خدمات را ارایه می‌کند تبدیل شده است، بنابراین به یاری این سازمان‌ها نیاز دارد.

ابریشمی‌راد خاطرنشان کرد: پیشینه درخشان تمدنی کاشان و نقش ارزنده دانشمندان و فرهیختگان آن در تاریخ و تمدن ایران ایجاب می‌کند، سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای احیای فرهنگ اصیل مردم و میراث کهن آن تلاش کنند.

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.