سه شنبه, ۲۴ تیر , ۱۳۹۹
شنبه, 18 خرداد , 1398ساعت : 10:16 ب.ظکد مطلب: 9662

روز عجیب آقای رئیس

زهرا مهدی‌‌پورکاشان فردا – این هفته که در شورای شهر حاضر شدم، علی هاشمی طاهری عضو شورای شهر می‎نالید از این‌که تصمیمات شورا دیگر بر مبنای مشورت جمعی نیست و یک نفر تصمیم‌گیرنده شده است.

می‌گفت دیگر ۹ نفر تصمیم نمی‌گیرند، یک نفر شده تصمیم‌گیرنده برای شهر.

معنای حرفش را نمی‌فهمیدم. بهتر است بگویم نمی‌فهمیدم منظورش از یک نفر کیست. نمی‌دانستم یک نفر تصمیم‌گیرنده برای شهر کیست.

اما حالا که هنوز یک هفته نشده می‌فهمم معنی حرفش را، شاید روی سخنش با رئیس شورا نبوده باشد اما حالا که رئیس شورا حرفش را در رابطه با پروژه زیرگذر عوض می‌کند ذهنم می‌رساندم به این سخن هاشمی طاهری: تصمیم گیرنده یک نفر است نه ۹ نفر.

شورای شهر این هفته میزبان شهردار بود. برای پاسخ‌گویی‌اش به پرسش اعضای شورا در رابطه با پروژه زیرگذر.

گروهی مخالف پروژه زیر گذر بودند. این مخالفتی نبود که قابل پیش‌بینی نباشد. یک سالی است که آن‌ها مخالفت‌ِشان را علنی و غیرعلنی اعلام کرده‌اند.

اما آن‌چه برای همه تعجب‌آور بود، سخنان و رفتار رئیس شورا بود. علی رسول‌زاده که تاکنون خودش را موافق پروژه اعلام کرده بود، حالا مخالفتش را اظهار می‌کرد.

او که در ابتدای جلسه به هر عضو شورا ۱۰ دقیقه زمان داد تا موافقت یا مخالفت‌ِشان با شهردار در رابطه با پروژه زیرگذر را عنوان کنند ۴۰ دقیقه از زمان شورا را به خود اختصاص داد تا در دفاع از نظرش در مورد این پروژه بکوشد، و وقتی دیگر اعضا نسبت به زمان گرفته‌شده به او اعتراض کردند گفت: از حق ریاستم استفاده می‌کنم.

با مخالفت او با پروژه زیرگذر حالا با ۵ مخالف و ۴ موافق از اعتبار می‌افتاد درحالی که قبل از این این پروژه رای موافق رئیس شورا را با خود داشت.

او گفته که: به‌خاطر حق مردم با پروژه مخالف است. از او که دم از حق مردم می‌زند جای سوال دارد که آیا در این یک سال برایش حق مردم مطرح نبوده است؟

زهرا مهدی‌پور ـ مشکات آنلاین

از این نویسنده:
+ کاش یکی بیاید پدر شود برای جامعه‌مان
+ هرکسی دوست دارد این موقع عزیزانش کنارش باشند
+ وعده استخدام رسمی، پیمانی‌شدن در هنگام عمل

مطالب مرتبط
 • مرگ دلخراش دختربچه کاشانی در بالابر مزون لباس عروس

  کاشان فردا – کودک ۸ ساله کاشانی هنگام استفاده از بالابر فروشگاه و مزون لباس عروس جان خود را از دست داد. به گزارش مشکات آنلاین؛ ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه ۱۲ تیرماه کاشان که هرکسی تلاش می‌کند خود را به سایه‌بان...

 • پروژه زیرگذر کاشان

  کاشان فردا – سرپرست کارگاه پروژه زیرگذر غیرهمسطح کاشان گفت: پیش‌بینی می‌کنیم این پروژه با حمایت قاطع شورای محترم اسلامی شهر و شهردارِ پیگیر کاشان، خرداد ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد. به گزارش کاشان آ...

 • سعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان

  شهردار کاشان در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

  کاشان فردا – شهردار کاشان ضمن اشاره به تایید نقشه معماری پارکینگ چارسو از میان چند گزینه پیشنهادی گفت: پارکینگ چارسو کاشان تمامی مجوزهای لازم را اخذ کرده است. به گزارش تسنیم، سعید ابریشمی‌راد بعد از ...

 • محمدعلی خرمی مشکانی

  کاشان فردا – فقر که بیاید با خودش کفر را هم می‌آورد؛ این که حرف من نیست؛ سخن پیامبر خاتم (ص) است. فقر که بیاید، کفر که بیاید، خشونت هم می‌آید، فساد هم می‌آید، خودکشی هم می‌آید، زنا هم می‌آید، زنا...

 • دکتر محمد حاجی‌جعفری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان

  به علت ابتلا به کووید-۱۹؛

  کاشان فردا – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری‌شدن ۵ کودک زیر ۱۴ سال مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان بهشتی کاشان خبر داد. دکتر محمد حاجی‌جعفری در گفت‌وگو با مشکات آنلاین گفت: تست کرونای دو ک...

 • بدون دیدگاه
  پاسخی بگذارید

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.