دوشنبه 27 خرداد 1398کد مطلب: 10116

نامه رئیس شورا به دادستان و پاسخ وی چه بوده است؛

کاشان فردا –  رئیس شورای شهر کاشان معتقد است باید با خدا و برای مردم سخن گفت، این در مرحله «حرف» بسیار خوش‌شنو و گوش‌نواز است، اما آیا در مرحله عمل هم به آن رفتار شده است؟

اگر آقای علی رسول‌زاده در ظاهر و باطن صادق است دو ابهام مهم را روشن نماید:
۱ – پاسخ نامه‌اش به دادستان کاشان را منتشر نماید و به مردم نشان دهد که چه درخواستی از دادستان داشته و دادستان کاشان به وی چه پاسخی داده است! آیا صحت دارد که توقف پروژه زیرگذر مدخل شهر را از دادستان درخواست کرده است؟

بیشتر بخوانیم:
+ کاشان به طرح زیرگذر نیاز دارد
+ پروژه زیرگذر کاشان پشتوانه قانونی دارد

شنیده شده دادستان شهرستان کاشان در پاسخ نامه رئیس شورای شهر کاشان مخالفت خود را با توقف پروژه طی یک نامه مستدل و مستند اعلام کرده است.

باید استدلال علی رسول‌زاده برای دادستان جالب باشد، چرا که یک روز در نامه‌ای به شهرداری تسریع اجرای پروژه را خواسته، و یک روز به دادستان برای توقف اجرای پروژه نامه نوشته‌! و خواستار تعطیلی قهرآمیز شده است!

این در حالی است که مبالغ هنگفتی از عوارض شهروندان تا کنون صرف شروع آن شده و پرداخت هزینه عقب‌نشینی و مخارج متعددی برای تخریب و آزادسازی و تغییر مکان و بریدن و خشک‌کردن درختان صرف شده است.

۲- در حالی که رسول‌زاده مدعی شده است در بسیاری موارد در شورای شهر از اتفاقات بی‌اطلاع بوه است، در این مورد توسط چه کسی برای جلسه محرمانه منزل آقای ساداتی‌نژاد مطلع و دعوت شد و در آن جلسه چه پیشنهاداتی داده شد؟ و این جلسه چه ربطی به خانواده ناظم‌رضوی داشته؟

این معیاری برای سنجش صداقت رئیس شورای شهر کاشان خواهد بود.

این در صورتی است که ما پاسخ این سوالات را می‌دانیم و معتقدیم آقای رسول‌زاده نیز پاسخی به این ابهامات نخواهد داد.

اما تضمینی وجود ندارد که این اطلاعات تا ابد از دسترس شهروندان دور بماند.

کاشان نیوز

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

sss