دوشنبه 31 تیر 1398کد مطلب: 11216

خسرو اعتماد مدیرعامل جمعیت کویر سبز کاشانکاشان فردا – خسرو اعتماد مدیرعامل جمعیت کویر سبز کاشان از تحریف مصاحبه‌اش توسط برخی از اصحاب رسانه گلایه کرد و گفت: واقعا برای این شهر متاسفم که همه چیز را فدای اهداف سیاسی می‌کنند.

اعتماد در گفت‌وگوی اختصاصی با مشکات آنلاین با اشاره به همکاری خود با شهردار کاشان در طول این دو سال گفت: تاکنون رابطه خوبی با شهردار کاشان داشته‌ایم و او را نسبت به برخی از شهرداران گذشته جوانی مودب‌ و متین‌ و منطقی‌تر می‌دانیم.

بیشتر بخوانیم:
+ اگر زیرگذر مطالعه قبلی نداشته، چرا اجازه داده‌اید شروع شود

وی تاکید کرد: پروژه زیرگذر کاشان پروژه بزرگی است و طبیعتا در چنین پروژه‌هایی ریخت‌و‌پاش‌های ناخواسته‌ای وجود دارد؛ اما ما با همکاری شهرداری تلاش کردیم تا آن‌جا که ممکن بود درختان سالم را جابه‌جا و منتقل کنیم. من خودم شخصا در محل پروژه بودم و بر انتقال درختان نظارت داشتم و کارگران را راهنمایی می‌کردم.

اعتماد افزود: انتقاد ما به قطع درختان مربوط به یک دوره خاص نیست و این در مصاحبه من تحریف‌شده و به گونه‌ای بیان شده که گویا این موضوع فقط در زمان تصدی آقای ابریشمی‌راد وجود داشته است؛ برخی هم با استناد به این سخنان تحریف شده در فضای مجازی درحال بی‌احترامی به آقای شهردار هستند. وقتی که این مطالب را دیدم واقعا متاسف شدم که چرا باید عده‌ای برای دستیابی به اهداف سیاسی خود دست به چنین کارهایی بزنند.

بیشتر بخوانیم:
+
درختان مسیر پروژه زیرگذر بزرگ کاشان جابه‌جا شدند

مدیرعامل جمعیت کویر سبز کاشان با تاکید بر «غیر سیاسی»‌بودن فعالیت‌های محیط زیستی گفت: دغدغه ما محیط زیست بوده و هست. من خواهش می‌کنم برای تسویه حساب‌های سیاسی، شعارهای محیط زیستی و نام انجمن کویر سبز را سپر قرار ندهند.

اعتماد با اشاره به مطرح کردن پویش #نه_به_قطع_درختان در میان اجرای طرح شهرداری برای نهادینه کردن پویش #نه_به_پلاستیک در پارک بزرگ شهر گفت: برخی از دوستان ما در فضایی که شهرداری برنامه‌ای را برای پویش نه به پلاستیک اجرا می‌کرد، پوسترهایی را برای پویش نه به قطع درختان و یا توسعه پایدار در دست گرفتند. هدف آنان طرفداری از محیط زیست بوده؛ نه ایجاد ناهنجاری در برنامه شهرداری. نباید با یک شعار محیط زیستی شعار دیگری را تحت تاثیر قرار داد.

وی افزود: بنده موافق توسعه پایدار هستم. بدون توسعه پایدار هیچ فعالیتی ثمربخش نخواهد بود؛ اما توسعه پایدار با فرهنگ‌سازی و تلاش جمعی و دوری از سیاست‌زدگی و جنجال‌های سیاسی ایجاد می‌شود.

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.