جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹
چهارشنبه, 20 شهریور , 1398ساعت : 11:26 ب.ظکد مطلب: 12568

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان:

شعبه تجدیدنظر کاشان فعال می‌شود

محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهانکاشان فردا رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان از فعال‌شدن دادگاه تجدیدنظر شعبه کاشان خبر داد و گفت: برخی از پرونده‌های شهرهای اطراف به این شعبه ارجاع داده می‌شود.

به گزارش فارس، «محمدرضا حبیبی» صبح امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری نطنز تاکید کرد: همه باید در جهت رضایت‌مندی مردم عزیز قدم برداریم و با همدلی باعث کم‌شدن درد و آلام مردم باشیم.

حبیبی افزود: تلاش ما این بوده که با افزایش نیروها مشکل اطاله دادرسی را رفع کنیم، و نکته دیگر توسعه فرهنگ صلح و سازش بوده و دستورالعملی صادرشده که پرونده‌های که امکان صلح و سازش در آن باشد به شورای حل اختلاف ارجاع شود.

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان خطاب به اعضای شورای حل اختلاف گفت: عزیزان تمام هم‌وغمشان صلح و سازش باشد و سعی کنند رأی صادر نکنند که اگر بحث رأی بود در دادگاه این رأی صادر می‌شود.

بیشتر بخوانیم:
+ شعبه دادگاه تجدیدنظر در کاشان دایر می‌شود
+ مجوز تاسیس دادسرای قضایی نیروهای مسلح کاشان صادر شد

حبیبی افزود: سال‌های پیش 55 شعبه تجدیدنظر برای اصفهان تصویب شده که هم‌اکنون 31 شعبه فعال است و 24 شعبه تشکیل نشده، تصمیم به فعال‌کردن 10 شعبه گرفته شد، به 20 قاضی باتجربه که دارای علم کافی باشند نیاز بود و ظرف دو ماه گذشته مجبور شدیم 220 جابجایی داشته باشیم تا 20 قاضی برای دادگاه تجدیدنظر گزینش و تعیین شوند.

وی از راه‌اندازی شعبه دادگاه تجدیدنظر در کاشان خبر داد و گفت: بدین ترتیب برخی پرونده‌های شهرهای اطراف نیز به این دادگاه ارجاع داده می‌شود.

در این نشست از زحمات حسین فروزان‌فر که به‌ عنوان قاضی دادگاه تجدیدنظر منصوب‌شده تقدیر و علیرضا علایی آرانی به‌عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان نطنز معرفی شد.

مطالب مرتبط
 • شوراهای حل اختلاف کاشان

  کاشان فردا – رئیس کل دادگستری استان اصفهان از اتصال شوراهای حل اختلاف کاشان به سیتسم مدیریت پرونده قضایی خبر داد. به گزارش کانال با خبرنگاران کاشان، محمدرضا حبیبی که برای حضور در آیین تودیع و معار...

 • روح‌الله دهقانی دادستان عمومی و انقلاب کاشان

  کاشان فردا – آیین قدردانی و معارفه دادستان عمومی و انقلاب کاشان، صبح پنج‌شنبه ۲۶ دی‌ماه ۹۸ در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان برگزار می‌شود. به گزارش شبستان، آیین تکریم و معارفه دادستان ...

 • محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان

  کاشان فردا – رئیس کل دادگستری استان اصفهان در جلسه ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: این ستاد با هدف حمایت از تولید در استان‌ها تشکیل می‌شود و در استان اصفهان نیز تاکنون با تشکیل جلسات مستم...

 • محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان

  رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبر داد؛

  کاشان فردا – رئیس کل دادگستری استان اصفهان از افزوده‌شدن 8 دادگاه تجدیدنظر در استان اصفهان خبر داد. به گزارش موج، محمدرضا حبیبی گفت: با صدور حکم 20 قاضی تجدیدنظر برای 8 شعبه، قریب به 200 جابه‌جای...

 • بدون دیدگاه
  پاسخی بگذارید

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.