جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
دوشنبه, 20 آبان , 1398ساعت : 0:34 ق.ظکد مطلب: 13894

گزینه شهرداری قمصر به استانداری معرفی شد

حسن پرآبی شهردار قمصر کاشانکاشان فردا – با رای اعضای شورای شهر قمصر کاشان «حسن پرآبی» به‌عنوان گزینه شهردار قمصر انتخاب و به استانداری اصفهان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، صبح یک‌شنبه ۱۹ آبان‌ماه در پنجاه‌و‌نهمین نشست شورای اسلامی شهر قمصر کاشان کلیه اعضاء شورا در راستای اجرای بند یک ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران «حسن پرآبی قمصری» را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.

حسن پرآبی در حال حاضر مسئولیت سرپرستی شهرداری قمصر را بر عهده دارد و پس از صدور حکم از سوی استانداری اصفهان به عنوان شهردار قمصر معارفه خواهد شد.

پس از عدم تمدید ماموریت «رضا نقدی» شهردار سابق قمصر و بازنشسته‌شدن وی، اعضای شورای شهر قمصر در پنجاه‌و‌پنجمین نشست خود با ۱۱ روز تاخیر در یازدهم مهرماه سال‌جاری «حسن پرآبی» را به عنوان سرپرست شهرداری قمصر معرفی کرده بودند.

مطالب مرتبط
 • استقبال گردشگران از شهر قمصر کاشان در فصل گل و گلاب

  از سفرهای غیرضروری به قمصر کاشان خودداری کنیم؛

  کاشان فردا – شهردار قمصر کاشان ضمن اشاره به تب‌سنجی تمامی افراد ورودی به این شهر گفت: شهروندان و گردشگران از سفرهای غیرضروری به این شهر خودداری کنند. حسن پرآبی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا در من...

 • استقبال گردشگران از شهر قمصر کاشان در فصل گل و گلاب

  همزمان با موسم گل و گلاب؛

  کاشان فردا – شهردار قمصر کاشان پایتخت گل و گلاب ایران گفت: در روزهای اخیر این شهر با استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی مواجه بوده‌است و این استقبال ادامه دارد. به گزارش صداوسیما؛ رضا نقدی اف...

 • بدون دیدگاه
  پاسخی بگذارید

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.