پنجشنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹
سه شنبه, 7 مرداد , 1399ساعت : 1:18 ق.ظکد مطلب: 18404

«مصطفی آبانی» مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل شد

تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگلکاشان فردا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: طرح تغییر الگوی کشت در اصفهان به عنوان نخستین استان کشور طراحی شده است.

مهرداد مرادمند دوشنبه ۶ مردادماه در آیین معارفه مدیر جدید جهاد کشاورزی آران و بیدگل تشریح کرد: این طرح آماده شده و برای تصویب در اختیار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان قرار گرفته است تا به عنوان نقشه راهی در اختیار فرمانداران و مدیران ذی‌ربط قرار گیرد.

وی با اشاره لزوم حمایت همه جانبه برای اجرای طرح الگوی کشت، بیان کرد: این طرح علاوه بر کاهش مصرف آب و بهره‌وری بیشتر، هواشناسی، اقلیم، خاک و بحث‌های اقتصادی در منطقه‌های مختلف را در نظر گرفته است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان افزود: رایزنی‌های زیادی با مسوولان کشور، استان و نمایندگان مجلس در زمینه اجرای این طرح انجام شده است تا با هماهنگی بیشتر، شاهد پیشرفت کشاورزی در سطح استان باشیم.

وی با اشاره به رتبه نخست استان اصفهان با بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن محصولات حوزه دام، طیور و آبزیان گفت: محصولات کشاورزی تولیدی استان از نظر کیفیت و کمیت رتبه نخست کشور است و استان‌های زیادی را پوشش می‌دهد که البته در صادرات هم جایگاه ویژه‌ای دارد.

در این آیین که با حضور فرماندار آران و بیدگل برگزار شد،‌ مصطفی آبانی به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل معارفه و از خدمات حسین فتاحی مدیر پیشین قدردانی شد.

حسین فتاحی در  ۸ اردیبهشت‌ماه ۹۲ به جای  «نادر مزینی» مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل  شده بود، و بیش از ۷ سال مدیر این اداره بود.

نزدیک به ۲۱ هزار هکتار زمین قابل کشت در شهرستان آران و بیدگل وجود دارد که از این میزان، ۱۴ هزار و ۵۰۰ هکتار زمین زیر کشت با ۲۴۴ حلقه چاه آبیاری می‌شود.

مطالب مرتبط
 • هنداونه دیم سنبک

  کاشان فردا – برداشت هندوانه دیم از چاله‌های «سُنبک» در کویر آران و بیدگل آغاز شد. به گزارش صدا و سیما، مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: هندوانه دیم در کویر آران و بیدگل در چاله‌هایی که به چاله‌های س...

 • محمدمسعود چایچی مدیر منطقه ۳ شهرداری کاشان

  کاشان فردا – در آیینی با حضور رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار کاشان، از خدمات محسن حیدری مدیر منطقه سه شهرداری کاشان قدردانی و محمدمسعود چایچی به عنوان سرپرست این منطقه معرفی شد. محسن حیدری حدود یک‌سال پیش مدیر...

 • مراسم تکریم و معارفه مدیران سازمان آتش‌نشانی شهرداری کاشان

  با قدردانی از خدمات محمدمسعود چایچی؛

  کاشان فردا – در آیینی با حضور شهردار کاشان، از خدمات محمدمسعود چایچی در طول بیش از دو سال مدیرعاملی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان قدردانی و محمدعلی پیراسته به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد. محم...

 • معارفه سرهنگ شاهین پاکروان به عنوان فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی آران و بیدگل

  کاشان فردا – فرمانده جدید گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا در منطقه کاشان و آران و بیدگل با حضور معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرماندار شهرستان کاشان معرفی شد. امیر سرتیپ جهانشاهی در...

 • تودیع و معارفه برخط رؤسای ادارات حفاظت محیط زیست کاشان و آران و بیدگل

  کاشان فردا – در آیین که به صورت مجازی برگزار شدن، روئسای جدید ادارات حفاظت محیط زیست دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل معرفی و از خدمات روئسای پیشین این ادارات قدردانی شد. به گزارش اداره کل حفاظت ...

 • بدون دیدگاه
  پاسخی بگذارید

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.