پنجشنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
یکشنبه, 30 شهریور , 1399ساعت : 4:52 ب.ظکد مطلب: 19972

با وصول بخش عمده‌ای از مطالبات بیمه دی؛

مشکلات بیمه جامعه ایثارگری حل می‌شود

مشکلات بیمه جامعه ایثارگری حل می شودکاشان فردا – رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از از پرداخت ۱۷۰۰ میلیارد تومان معوقات بیمه دی خبر داد و اعلام کرد: تا هفته آینده مشکلات بیمه‌ای جامعه ایثارگری حل می‌شود.

«سعید اوحدی» در پاسخ به خبرگزاری شبستان درباره مشکلات بیمه‌ای خانواده شهدا و ایثارگران گفت: متاسفانه به هر علتی از سال‌های گذشته و امسال مبلغ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان معوقه بیمه دی بود که در حوزه خدمات درمانی داشتیم.

بیشتر بخوانیم:
+ کدام مقصرند: بنیاد شهید، مراکز درمانی یا بیمه دی؟

+ چرا بیمه دی به تعهدات خود در قبال ایثارگران عمل نمی‌کند

اوحدی افزود: متاسفانه در سال‌های گذشته تصمیماتی غیرکارشناسی گرفته شده بود که هر فردی از جامعه ایثارگری بیمه‌اش به دستگاه‌هایی که در آن فعالیت داشته، ارجاع داده شود. همین مسئله مشکل‌ساز بود و خوشبختانه بعد از مدت کوتاهی متوجه تصمیم نادرست شدند و تفاهم‌نامه‌ای با بیمه دی منعقد شد که این بدهی سنگین باقی مانده بود.

وی افزود: خوشبختانه با تامین اعتبار از سازمان برنامه و بودجه امروز شرایط بیمه دی مطلوب است و تا کنون ۱۷۰۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است و تا هفته آینده مشکلات بیمه‌ای خانواده شهدا حل می‌شود.

اوحدی همچنین گفت: در تلاشیم تا خدمات بهداشتی و درمانی جامعه ایثارگری الکترونیکی شود.

وی تصریح کرد: همچنین یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی دی هستند و ما به دنبال بازسازی و بازگشت به روزهای خوب هستیم.

همچنین بورس نیوز گزارش داد که بیمه دی اعلام کرده، ۱۲۰۰ میلیارد تومان از بدهی سازمان بنیاد شهید و امور ایثاگران از قرارداد درمان گروهی به صورت اسناد خزانه پرداخت خواهد شد.

مطالب مرتبط
 • بنیاد شهید

  کاشان فردا – رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس به روزنامه خراسان گفته: «بنیاد شهید و امور ایثارگران مبلغی حدود ۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان بدهکار است.» مبلغی ...

 • سید جواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و ٰآران و بیدگل

  تذکر شفاهی نماینده کاشان و آران و بیدگل؛

  کاشان فردا – نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل نسبت به وضعیت معلمان خرید خدمت انتقاد و تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش برای جبران کمبود معلم می‌تواند آزمون برگزار کند. به گزارش خانه ملت، سیدجواد س...

 • سید جواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس

  تذکر نمایند مردم کاشان و آران و بیدگل به رئیس جمهور:

  کاشان فردا – نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به خاطر عدم توجه بیمه دی در مورد تعهدات خود نسبت به ایثارگران منطقه به رئیس جمهور تذکر داد. به گزارش خانه ملت سیدجواد ساداتی‌نژاد در تذکر خود از رئیس جمهور پ...

 • بدون دیدگاه
  پاسخی بگذارید

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.