چهارشنبه 30 مهر 1399کد مطلب: 20913

دانشگاه علوم پزشکی کاشانکاشان فردا – روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کاشان اعلام کرد: ۴۵ بیمار جدید آلوده به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه بستری شدند.

به نوشته این روابط عمومی؛ در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به امروز چهار‌شنبه ۳۰ مهرماه ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان شهید بهشتی بستری شدند، که ۳۷ نفر اهل کاشان، ۲ نفر توابع کاشان، یک نفر آران و بیدگل و یک بیمار نیز اهل توابع آران و بیدگل است.

در همین زمان ۴ بیمار جدید حاد تنفسی نیز در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شدند که ۳ نفر اهل آران و بیدگل‌، و یک بیمار نیر اهل کاشان است.

در ۲۴ ساعت گذشته یک مرد ۵۸ سال، یک مرد ۶۹ سال،  یک مرد ۷۴ سال، یک زن ۵۹ سال، یک زن ۷۷ سال و یک زن ۹۰ ساله به علت ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان بهشتی کاشان و یک زن ۹۱ ساله در بیمارستان سید‌الشهدا آران و بیدگل فوت شده‌اند.

+ بستری ۵۴ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کاشان

روز گذشته ۵۴ بیمارآلوده به ویروس کرونا در منطقه کاشان بستری شده بودند.

هم‌اکنون در مجموع ۲۹۸ (۸ بیمار افزایش نسبت به دیروز) بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کاشان بستری هستند. که ۵۸ نفر آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه مراقبت می‌شوند.

آمار تفکیکی بستری و فوتی‌های کرونا در ۱۰ روز سوم مهرماه ۹۹ در کاشان
در ۱۰ روز سوم مهرماه ۴۵۸ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در منطقه کاشان بستری شده‌اند که میانگین بستری روزانه، حدود ۴۵ بستری در روز بوده است. میانگین بستری روزانه در ۱۰ روز دوم مهرماه در منطقه کاشان ۴۶ نفر در روز بود.

تعداد فوتی‌های مبتلاء به کووید-۱۹ در منطقه کاشان در ده روز سوم مهرماه در مجموع ۴۵ فوتی است. مجموع فوتی‌ها در ۱۰ روز دوم مهرماه ۴۴ فوتی بود.

تعداد قربانیان ویروس کرونا در کشور، امروز ۳۱۲  قربانی است که به نسبت دیروز ۱۰ نفر کاهش داشته است و تعداد مبتلایان ۵۶۱۶ نفر است که به نسبت روز گذشته ۵۷۷ مبتلا افزایش  نشان می‌دهد.

تعداد قربانیان ویروس کرونا در کشور، دیروز ۳۲۲  قربانی و تعداد مبتلایان ۵۰۳۹ نفر بود.

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.