چهارشنبه 12 آذر 1399کد مطلب: 22210

جایزه سال سهراب سپهریکاشان فردا – ۲۱۴ اثر به نخستین جایزه تصویرسازی اشعار سهراب سپهری در کاشان رسیده و از میان آن‌ها ۲۰ برای داوری نهایی انتخاب شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، گفت: نخستین جایزه سال تصویرسازی اشعار سهراب سپهری از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و با همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد که پس از ارسال آثار شرکت‌کنندگان به دبیرخانه این مسابقه و داوری آثار به وسیله داوران انتخابی، از میان ۲۱۴ اثر رسیده به دبیرخانه این مسابقه، ۲۰ اثر به مرحله نهایی این مسابقه راه یافتند.

بیشتر بخوانیم:
+
جزییات جایزه تصویرسازی سهراب سپهری و سالانه پرسبوک تشریح شد

محمدحسین زندویان افزود: در میان این آثار انتخابی از سوی داوران، اثر هنرمند فاطمه ایرانزاد از استان بوشهر نیز به انتخاب داوران این مسابقه که روز یک‌شنبه دوم آذرماه در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد به مرحله نهایی این مسابقه راه یافت.

وی افزود: در این دوره از رقابت که با داوری زهره محمدی معین، حورا سایه‌کوئی و عارفه صباری و نظارت حسین صدقی و حامد فدوی برگزار شد و بیش از هفت ساعت به طول انجامید اثر این هنرمند بوشهری از میان دویست و چهارده اثر راه یافته به این قسمت، به مرحله نهایی این مسابقه راه یافت.

زندویان عنوان کرد: داوری نهایی جایزه سال سهراب سپهری ششم آذر‌ماه توسط محسن حسن پور، مرتضی اسماعیل سهی و علی بوذری که از اساتید برتر تصویرسازی ایران هستند، در محل انجمن تصویرگران ایران انجام شد که نتیجه نهایی آن در برنامه پایانی جایزه سال سهراب سپهری در اولین فرصت بعد از رفع محدودیت‌ها برگزار و اعلام می‌شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این هنرمند هم استانی در ادامه رقابت خود نیز موفق بوده و در مسیر فرهنگی هنری خود با کمک پروردگار متعال بالاترین مراتب را طی کند.

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.