دوشنبه 22 دی 1399کد مطلب: 23689

هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان کاشان:

مسابقات ددلیفت کاشان بین باشگاهی بودکاشان فردا – مسابقات ددلیفت کاشان بین باشگاهی بود. این را رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام کاشان در واکنش به خبر دیروز خبرگزاری برنا گفته و اعلام کرده: اطلاع‌رسانی آن به عنوان مسابقات رسمی و کشوری درست نیست.

به گزارش برنا، در تاریخ ۲۱ دی‌ماه جاری خبری در خروجی برنای گیلان تحت عنوان «برگزاری مسابقات ددلیفت کشوری در شهر کاشان و با حضور ۱۷۵ ورزشکار» قرار گرفت که حواشی زیادی را در پی داشت.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان کاشان نسبت به درج این خبر با عنوان مسابقات کشوری و به میزبانی کاشان واکنش نشان داده و آن را قویا تکذیب کرد.

محمد جهان‌آرایی در این‌باره اظهار کرد: قاطعانه برگزاری این مسابقات در غالب کشوری و رسمی بویژه با مسئولیت هیئت شهرستان را تکذیب می‌کنم چرا که این مسابقات بین باشگاهی و دوستانه برگزار شده است و اعلام خبر آن به عنوان مسابقات کشوری و رسمی صحت ندارد.

وی افزود: باشگاه‌های کاشان بخش‌بندی بوده و باشگاه‌هایی که زیر نظر هیئت هستند، گاهی درخواست برگزاری مسابقات درون باشگاهی بین دو باشگاه و در ابعاد کوچک را دارند که این امر را به هیئت اطلاع می‌دهند و در این رابطه نیاز به نامه‌نگاری و کسب مجوز نیست؛ اما از آنجایی‌ که کاشان ۵۰ باشگاه دارد، درصورتی‌که قرار باشد بین همه باشگاه‌ها مسابقات سراسری در سطح کلان برگزار شود، باشگاه برای دریاف مجوز به کمیته فعال در هیئت اطلاع‌رسانی کرده و شرایط به ترتیب دیگری خواهد بود.

مسابقات ددلیفت کشوری در کاشان برگزار شد

جهان‌آرایی ادامه داد: در این رابطه باید ابتدا با هیئت شهرستان و هیئت استان نامه‌نگاری شده و سپس هیئت استان با فدراسیون نامه‌نگاری کند تا مجوز دریافت شود. این امر معمولا یک پروسه حدودا دو هفته‌ای دارد تا منجر به اخذ مجوز شود؛ اما در مورد مذکور هیچ‌گونه پروسه‌ای طی نشده است.

بیشتر بخوانییم:
+ مسابقات ددلیفت کشوری در کاشان برگزار شد

وی تصریح کرد: متأسفانه در استان گیلان در انتشار این خبر بزرگ‌نمایی صورت گرفته است اما در واقع ما را زیر سؤال برده‌اند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام کاشان هم‌چنین تأکید کرد: با خاطیانی که این مسابقات را تحت چنین عنوانی برگزار کرده‌اند برخورد قاطع خواهد شد و از آنجایی‌که منبع خبر نیز موثق نبوده است، درخواست تکذیب این خبر در خبرگزاری برنا را داریم. همچنین به دنبال منبع اصلی انتشار دهنده این شایعه هستیم تا با وی نیز برخورد لازم را انجام دهیم.

وی تأکید کرد: کسی که این مسابقات را برگزار کرده خاطی است و باید جوابگوی کار خود باشد بنابراین در هیئت کاشان برای وی جلسه کمیته انضباطی برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی هیئت پرورش اندام استان اصفهان نیز به انتشار این خبر با چنین عنوانی واکنش نشان داده و به برنا اصفهان گفت: مسابقات ددلیفت با عنوان میزبانی کاشان و توسط خبرگزاری برنا در گیلان به‌عنوان مسابقات کشوری منتشر شده است که صحت ندارد.

مجتبی سعادت مهر افزود: برگزاری هرگونه مسابقه کشوری منوط به اخذ مجوز از فدراسیون است که این مسابقات ددلیفت نه تنها مجوزی از فدراسیون نداشته بلکه از هیئت استان هم مجوزی نگرفته و هیئت در جریان برگزاری این مسابقات قرار نداشته است.

وی بیان داشت: در رابطه با تخلفی که صورت گرفته است رئیس هیئت بدنسازی کاشان در جریان کامل کار قرار داشته و روال قانونی رسیدگی به آن را طی خواهد کرد.

کاشان فردا را در اینستاگرام دنبال کنیم:   https://www.instagram.com/kashanefarda.ir

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.