پنج‌شنبه 14 مرداد 1400کد مطلب: 26559

علی هاشمی‌طاهری رئیس شواری شهر کاشان شدکاشان فردا – اعضای هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان روز پنجشنبه همزمان با برگزاری آیین تحلیف، انتخاب شدند و علی هاشمی طاهری به عنوان رئیس شورا معرفی شد.

به گزارش ایرنا، این آیین با حضور علی‌اکبر مرتضایی فرماندار کاشان در سالن همایش‌های فرمانداری برگزار شد و علیرضا عرب بیگی با رای اعضا، نایب‌ رئیسی شورای اسلامی شهر کاشان را بر عهده گرفت.

همچنین حسین باغ شیخی به عنوان منشی اول، مهدی نادعلی به عنوان منشی دوم و علیرضا مفرح به عنوان خزانه‌دار ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان انتخاب شدند.

بیشتر بخوانیم:
+ دست‌مریزادی به آقای هاشمی طاهری

با رای اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان، مسوولیت سخنگویی این شورا به حسین حیدریان سپرده شد؛ حیدریان به همراه جواد حاجی‌قدیری به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهر کاشان در شورای اسلامی شهرستان نیز انتخاب شدند.

در آیین تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر کاشان، ۹ عضو این شورا سوگندنامه قرائت کردند.

در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کاشان، علیرضا عرب بیگی با ۱۸ هزار و ۹۵۰ رای، علی هاشمی‌طاهری با ۱۷ هزار و ۵۸۷ رای، عفت پدرام‌فر با ۱۶ هزار و ۷۹۳ رای، مهدی نادعلی با ۱۶ هزار و ۴۴۶ رای و جواد حاجی‌قدیری راوندی با ۱۶ هزار و ۳۲۰ رای به ترتیب با قرار گرفتن در رده‌های اول تا پنجم، منتخب مردم شدند.

حسین باغ‌شیخی با ۱۵ هزار و ۴۹۰ رای، علیرضا مفرح با ۱۴ هزار و ۵۸۷ رای، حسین حیدریان یزدلی با ۱۳ هزار و ۲۰۴ رای و مصطفی کردمیل موخر با ۱۱ هزار و ۱۳۲ نینز به ترتیب با قرار گرفتن در رده‌های ششم تا نهم به عنوان دیگر منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان از سوی مردم برگزیده شدند.

پیش از هاشمی‌طاهری، علیرضا پورعسگری آخرین رئیس شورای شهر کاشان در دوره پنجم این شورا بود.

سیزدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری و میاندوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خرداد ماه برگزار شد.

کاشان فردا را در اینستاگرام دنبال کنیم:   https://www.instagram.com/kashanefarda.ir

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.