چهارشنبه 26 تیر 1398کد مطلب: 11085

درخشش فولاد امیرکبیر کاشان در بین روابط عمومی‌های کشورکاشان فردا – در هشتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران که با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و صاحب‌نظران روابط عمومی کشور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، از روابط عمومی‌های برتر کشور با اهدا تقدیرنامه، تندیس بلورین، سیمین و زرین تقدیر شد.

به گزارش گسترش نیوز؛ در این همایش پس از ارزیابی روابط عمومی‌های برتر کشور بر اساس مدل تعالی تخصصی‌شده EFQM در روابط عمومی شامل ۹ معیار بنیادین سرآمدی و ۸۱ شاخص فرعی، روابط عمومی‌های سرآمد معرفی شدند.

بیشتر بخوانیم:
+ فولاد امیرکبیر کاشان تقدیر شد

بر اساس بیانیه هیات داوران، روابط عمومی فولاد امیرکبیر کاشان در ارزیابی‌های صورت گرفته به عنوان روابط عمومی سرآمد معرفی شد و تندیس زرین دریافت کرد. همچنین شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ذوب آهن اصفهان، فولاد هرمزگان، همراه اول، بانک ملی و سپه نیز تندیس زرین دریافت نمودند.

بیشتر بخوانیم:
+ ادارات کاشان به جایگاه روابط عمومی توجه ویژه داشته باشند

گفتنی است مدل تعالی سازمانی EFQM یک استاندارد اروپایی است که به عنوان ابزاری قوی برای سنجش میزان استقرار سیستم‌ها در سازمان‌های مختلف به‌کار گرفته می‌شود.

معیارهای اصلی انتخاب روابط عمومی سرآمد شامل “مخاطب‌گرایی”، “مدیریت فرآیندی”، “مسئولیت اجتماعی”، “توسعه سطح همکاری و مشارکت با محیط پیرامون”، “یادگیری ، و بهبود مستمر”، “تجهیز و نوسازی منابع انسانی”، “نتیجه‌گرایی” و “رهبری و مدیریت” است.

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.