سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸
دوشنبه, 30 دی , 1398ساعت : 10:20 ق.ظکد مطلب: 14969

دور ششم و پایانی مسابقات اتومبیل‌رانی اسلالوم قهرمانی کشور؛

زینب دلداده مقام نخست اتومبیل‌رانی قهرمانی کشور

زینب دلداده قهرمان ششمین اسلام کشورکاشان فردا – «زینب دلداده» اتومبیل‌ران آران و بیدگلی، مقام نخست دور ششم و پایانی مسابقات اتومبیل‌رانی اسلالوم قهرمانی کشور را از آن خود کرد.

به گزارش نسل فردا؛ دور ششم و پایانی مسابقات اتومبیل‌رانی اسلالوم قهرمانی کشور در سال ۹۸ جمعه ۲۷ دی‌ماه، با حضور ۸۰ ورزش‌کار در ۲ بخش آقایان و بانوان در پیست شهید الله‌دادی یزد برگزار شد.

بیشتر بخوانیم:
+ زینب دلداده نفر سوم اتومبیل‌رانی اسلالوم شد

شرکت‌کنندگان در این پیکارها در کلاس‌های منفی1500 سی‌سی، 1500 تا 2000 سی‌سی و کلاس آزاد به رقابت پرداختند.

علی هاشمی و زینب دلداده دو راننده اعزامی از هییت اتومبیل‌رانی شهرستان آران و بیدگل نمایندگان تیم استان اصفهان درکلاس منفی 1500 سی‌سی، در این مسابقه بودند.

زینب دلداده که هم‌اکنون از مدعیان اصلی سکو در مسابقات کشوری است، این بار نیز خوش درخشید و با اقتدار توانست عنوان نخست و قهرمانی این راند مسابقات را از آن خود کند.

علی هاشمی نیز که همواره شاهد پیشرفت و کسب نتیجه‌ای بهتر در هر راند نسبت به راندهای قبلی از ایشان بوده‌ایم نیز توانست مقام چهارم را در بین مدعیان این رشته به‌دست آورد.

مطالب مرتبط
  • مسابقات اتومبیل‌رانی اسلالوم

    مسابقات چندجانبه کشوری؛

    کاشان فردا ـ در مسابقه اتومبیل‌رانی اسلالوم چندجانبه کشوری، «زینب دلداده» از آران و بیدگل مقام سوم مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم چند جانبه کشور را کسب کرد. به گزارش  صدا و سیما ؛ در این مسابقات زینب دلداده و فاطمه مهدی ا...

  • بدون دیدگاه
    پاسخی بگذارید

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.