چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹
چهارشنبه, 7 آبان , 1399ساعت : 3:58 ب.ظکد مطلب: 21185

قیمت مرغ در کاشان کاهش یافت

مرغکاشان فردا – مدیرعامل شرکت تعاونی مرغداران کاشان با بیان اینکه قرار شده است واحدهای مرغ گوشتی به‌ اندازه‌ای که نهاده دولتی گرفته‌اند به همان اندازه مرغ دولتی تحویل بدهند، گفت: با این روش قرار است قیمت گوشت مرغ در بازار تنظیم شود.

علی‌رضا جمشیدی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه کاشان یکی از قطب‌های مرغ گوشتی کشور است، اظهار کرد: در جلسه ستاد تنظیم بازار که در فرمانداری کاشان داشتیم مقرر شد مرغ زنده را کشتارگاه ۱۵ هزار تومان و گوشت مرغ در سطح شهرستان برای مصرف‌کننده ۲۲ هزار تومان باشد.

بیشتر بخوانیم:

+ ۶۰ تن گوشت مرغ باقیمت دولتی در بازار تزریق شد

وی با بیان اینکه احتمالاً قیمت مرغ روبه کاهش است، خاطرنشان کرد: هر مغازه پروتئینی که گوشت مرغ را بیشتر ۲۲ هزار تومان به مصرف‌کننده بدهد، به بازرسانی اداره صنعت و معدن اطلاع بدهند تا تخلف فروشنده‌ها پیگیری شود.

جمشیدی با اشاره به اینکه حدود ۲۵۰ واحد مرغ گوشتی در کاشان داریم، گفت: در مورد نهاده‌های دامی قرار شد پیگیری شود تا به‌ صورت کامل نهاده را تحویل دهد اما هنوز ابلاغیه‌ای به دست ما نرسیده است و در شرف انجام‌شدن است.

مطالب مرتبط
 • امثال و حکم کاشان فردا

  کاشان فردا – مرد جوانی نزد حضرت موسی رفت و با اصرار از او خواست که به او زبان بهایم و طیور (حیوانات) را بیاموزد. حضرت موسی به جوان توصیه کرد: از این هوس خام گذر کن و دست بدار که این هوس خطر بسیار پیش و پس ...

 • توزیع مرغ با نرخ دولتی در کاشان

  مدیرعامل تعاونی مرغداران کاشان خبرداد؛

  کاشان فردا – مدیرعامل تعاونی مرغداران کاشان از تزریق ۶۰ تن گوشت مرغ با نرخ مصوب دولتی به بازار کاشان خبر داد. علیرضا جمشیدی به تسنیم گفت: به دنبال افزایش قیمت گوشت مرغ و دام، برای تعدیل قیمت‌ها و تنظیم بازار گو...

 • بدون دیدگاه
  پاسخی بگذارید

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.