چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹
سه شنبه, 12 شهریور , 1398ساعت : 4:26 ب.ظکد مطلب: 12332

فرماندار کاشان در شورای سیاست‌گذاری جشنواره تئاتر مهر؛

تئاتر مهر ظرفیت مناسبی برای معرفی شایستگی‌های بی‌مانند کاشان است

علی‌اکبر مرتضایی فرماندار کاشانکاشان فردافرماندار کاشان در شورای سیاست‌گذاری جشنواره تئاتر مهر؛ تدبیر و تلاش برگزارکنندگان ادوار این جشنواره را ستودنی برشمرد و خواستار تدوین تقویم رویدادهای فرهنگی هنری شهرستان شد.

علی‌اکبر مرتضایی از اهتمام شهرداری در برپایی این رویداد تقدیر کرد و گفت: تدبیر و تلاش برگزار کنندگان ادوار جشنواره که منجر به تداوم این رویداد فرهنگی و معرفی آن در سطح یک جشنواره ملی شده، ستونی است.

مرتضایی با تاکید بر بهره‌مندی از تجربیات گذشته افزود: برنامه‌ریزی برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت در کنار بهره‌مندی از ایده‌های نوین، برای برگزاری باشکوه‌تر این دوره از جشنواره کمکی شایان خواهد بود.

وی تصریح کرد: ایجاد تنوع در زندگی روزمره شهروندان و فراهم‌کردن زمینه شادزیستن آنان به ویژه در تنگناهای معیشتی تحمیل‌شده از محل تحریم‌های اقتصادی، اکنون از ضرورت بیشتری برخوردار است.

بیشتر بخوانیم:
+ فراخوان پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان

فرماندار کاشان از هنر به عنوان زبانی‌کاربردی با فهم همگانی یاد کرد و افزود: تدوین تقویم رویدادهای فرهنگی و هنری شهرستان با هدف تحقق امر توزیع متناسب برنامه‌ها در طول سال، آموزش مداوم شهروندان و ایجاد امکان استعدادیابی، باید در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار گیرد.

مرتضایی با بیان این‌که به عنوان یک علاقه‌مند و فعال در حوزه هنر و البته یک مسئول، همواره نقش هنرمندان کاشانی در رویدادهای هنری کشوری را دنبال می‌کنم، اظهار داشت: آن‌چه از این دوره از جشنواره انتظار می‌رود ضمن احترام به فرهنگ مردم منطقه، تولید آثار فاخر، بهره‌مندی از هنر و هنرمندان بومی و همچنین استفاده از ظرفیت جشنواره برای معرفی شایستگی‌های بی‌مانند منطقه فرهنگی کاشان است.

وی خواستار مشارکت دستگاه‌های متولی و همراهی سایر دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان کاشان در برگزاری و میزبانی شایسته کاشان در این رویداد ملی شد.

پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر، با همکاری مجموعه نهادهای فرهنگی شهرداری کاشان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای شهر و فرمانداری کاشان پاییز سال جاری در کاشان برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط
 • سلامت مدیران کاشان به صورت مداوم ارزیابی می‌شود

  کاشان فردا – فرماندار کاشان گفت: مدیران به دلیل مشغله و استرس‌های کاری اغلب به سلامت خود کمتر اهمیت می‌دهند، از این رو برای برای همه مدیران شهرستان پرونده ویژه تشکیل و به صورت مداوم سلامت آنان ارزی...

 • تودیع و معارفه مسئول ایرنا کاشان

  کاشان فردا – در آیینی از خدمات «محمد ملاحمزه‌زاده» مسئول پیشین دفتر نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی در کاشان قدردانی و «سعید صادقی‌مقدم» به عنوان مسئول جدید این دفتر معرفی شد. به گزارش ایرنا، این آیی...

 • افتتاح کتاب‌خانه تخصصی کاشان‌پژوهی

  کاشان فردا – کتاب‌خانه تخصصی کاشان‌پژوهی در آیینی به مناسبت روز کتاب و کتاب‌خوانی در کاشان گشایش یافت. به گزارش ایرنا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان روز شنبه در این آیین گفت: کتابخانه تخصصی کاشان‌...

 • بازدیدفرماندار از شرکت تعاونی دامداران کاشان

  کاشان فردا – فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کاشان از انبار و دفتر شرکت تعاونی دامداران کاشان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی کاشان، علی‌اکبر مرتضای...

 • بازدید فرماندار کاشان از مرکز بیمه سلامت شمال استان اصفهان - کاشان

  فرماندار کاشان در بازدید از بیمه سلامت:

  کاشان فردا – فرماندار کاشان مدیریت و نظارت را به عنوان دو عامل مهم برای موفقیت یک سازمان برشمرد و گفت: تداوم مدیریت یک سازمان نیز در موفقیت سازمانی بسیار موثر است که این عوامل در سازمان بیمه سلامت شمال استا...

 • بدون دیدگاه
  پاسخی بگذارید

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.