پنج‌شنبه 4 اردیبهشت 1399کد مطلب: 16581

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان؛

ستاد مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا در منطقه کاشانکاشان فردا – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان تاکید کرد: با وجود این‌که وضعیت کرونا در استان به سمت نرمال‌شدن پیش می‌رود، ادارت استان موظف به استفاده از تنها دوسوم کارمندان خود هستند.

به گزارش خبرنگار مهر ایوب درویشی شام‌گاه چهارشنبه در حاشیه نشست ستاد مبارزه با کرونای منطقه کاشان با بیان اینکه تا حدود زیادی کرونا در کاشان کنترل‌شده است، اظهار داشت: روند پیش رو قابل قبول است و وضعیت به سمت نرمال‌شدن پیش می‌رود.

وی با موفیت‌آمیز خواندن طرح‌های اجرایی در راستای مدیریت کرونا و فاصله‌گذاری اجتماعی و غربالگری در منطقه کاشان و با بیان این‌که بیش از ۹۵٪ مردم منطقه در طرح غربالگری پایش شده‌اند، تصریح کرد: در طرح فاصله‌گذاری هوشمند نیز تاکید شده است که از ظرفیت‌هایی مانند بازرسی اصناف و بسیج به بهترین نحو استفاده و بازرسی‌های مستمر برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.

درویشی با بیان اینکه دولت طرح‌هایی برای حمایت قانونی از مشاغل و اصناف زیان‌دیده از کرونا دارد، تاکید کرد: یکی از مهمترین این بخش‌ها گردشگری است که امیدواریم با پایان کرونا و اجرای طرح‌های در نظر گرفته‌شده شاهد رونق دوباره این بخش باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان با تاکید بر این‌که تمام دستگاه‌های اجرایی و ادارات ملزم به رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند، افزود: بر این مبنا ادارات و دستگاه‌های اجرایی موظف هستند فقط از دو سوم نیروها استفاده و یک سوم بقیه به صورت دورکاری فعالیت کنند.

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.