چهارشنبه 30 مهر 1399کد مطلب: 20927

آ«ار تفکیکی شناسایی، بستری و فوتی‌های کرونا در دهه سوم مهرماه در کشورکاشان فردا – در ۱۰ روز آخر مهرماه، ۴۵ هزار و ۲۱۱ بیمار میتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شدند، که نسبت به ده روز میانی مهرماه ۶ هزار و ۱۸۰ نفر افزایش داشته است. در ۱۰ روز میانی مهرماه ۳۹ هزار و ۳۱ بیمار میتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شده بود.

از میان این مبتلایان، ۲۰ هزار و ۲۷۶ نفر در مراکز بستری بیماران کرونایی در کشور بستری و تحت درمان قرار گرفتند که نسبت به ده روز قبل از آن ۳ هزار و ۲۱۷ بستری افزایش نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانیم:
+ آمار تفکیکی ۱۰ روز دوم مهرماه مبتلایان کووید-۱۹ در کشور

در همین مدت از میان مبتلایان ویروس کرونا، ۲۸۰۲ نفر جان خود را از دست دادند که نسبت به ۱۰ روز قبل ۶۳۹ قربانی افزایش داشته است.

بالاترین میزان مرگ‌و‌میر در این ۱۰ روز مربوط به دوشنبه ۲۸ مهرماه با ۳۳۷  فوتی است، بالاترین میزان شناسایی مبتلایان مربوط به چهارشنبه ۳۰ مهر‌ماه با ۵۶۱۶ مورد مبتلا و بالاترین میزان بستری مربوط به سه‌شنبه ۲۹ مهرماه با ۲۲۵۴ بستری بوده‌است.

تا امروز چهارشنبه ۳۰ مهرماه به جز استان‌های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان که در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند، بقیه استان‌های کشور تمام در وضعیت قرمز قرار دارند.

لینک کوتاه این مطلب:
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.